صفحه اصلی درباره ما محصولات خدمات پس از فروش اخبار و اطلاعیه ها پیوند ها تماس با ما

اخبار و اطلاعیه ها دوازدهمین نمایشگاه خوراک دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و داروهای دامی با حضور بیش از 134 شرکت در زمینه های خوراک دام و طیور، تجهیزات دام و طیور، دارو در تاریخ 21 لغایت 24 اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس برگزار گردید.

1395-03-26 دوازدهمین نمایشگاه خوراک دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و داروهای دامی با حضور بیش از 134 شرکت در زمینه های خوراک دام و طیور، تجهیزات دام و طیور، دارو در تاریخ 21 لغایت 24 اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس برگزار گردید.
دوازدهمین نمایشگاه خوراک دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و داروهای دامی با حضور بیش از 134 شرکت در زمینه های خوراک دام و طیور، تجهیزات دام و طیور، دارو در تاریخ 21 لغایت 24 اردیبهشت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس برگزار گردید. شرکت ادیب آزما (نمایندگی دستگاه های رطوبت سنج و آنالایزر دیکی جان آمریکا) و شرکت دارو برنا نماینده رسمی داروپخش (رازک، زاگرس فارمد، ابوریحان) در غرفه ای به متراژ 72 متر همچون سال گذشته حضوری فعال و درخشان داشتند و به معرفی انواع محصولات و ارائه توانمندی های خود پرداختند.
غرفه شرکت ما با استقبال بیش از 500 بازدید کننده و معرفی برند برتر توانست لوح تقدیر و عنوان غرفه برتر را به خود اختصاص دهد.

جدیدترین اخبار

لینک های مرتبط

آمار بازدید

بازدید امروز 53
بازدید این ماه 257
بازدید کل 281419